Custom Festival w Elektrowni Powiśle

Szukasz pomysłu jak wyrazić siebie? Przyjdź do Elektrowni Powiśle na Custom Festival i pokaż swój styl

Już 11 i 12 września wyraź siebie w Elektrowni Powiśle. Zapraszamy na Custom Festival – wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego spersonalizujesz ubrania, buty i akcesoria, zobaczysz pokazy jazdy na rampie, zagrasz na flipperach, a wszystko przy dźwiękach DJ-skich setów. Poczuj miejski klimat dawnej Elektrowni i najbliższy weekend spędź na Powiślu.

Elektrownia Powiśle wraz z partnerami: Converse, Levi’s®, Weekday, Napapijri, Optyk Powiśle, HypeTalk i Newonce zapraszają już 11 i 12 września na Custom Festival. Wydarzenie będzie doskonałą okazją by wyrazić siebie w kreatywny sposób. Dzięki bezpłatnym warsztatom zaprojektujesz ubrania, buty i dodatki, które pokażą Twój styl. Na odwiedzających czeka również mnóstwo innych atrakcji m.in. pokazy jazdy na BMX-ach, hulajnogach i deskorolkach, strefa flipperów, a w sobotni wieczór Silent Disco. O oprawę wydarzenia zadbają warszawscy DJ-e.

Wszystkich miłośników miejskiej mody, street-wearowych trendów i nie tylko, zapraszamy w piątek 11 września od godz. 16.00 do 21.00 oraz w sobotę 12 września od godz. 11.00 do 21.00 do Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42.

Dla tych, którym personalizacja przypadnie do gustu mamy dobrą wiadomość - w Elektrowni Powiśle ubrania i akcesoria możesz personalizować przez cały rok. Odwiedź Taylor Shop w sklepie Levi’s® i podkreśl niepowtarzalność jeansowej kurtki lub spodni. Zajrzyj do sklepu Weekday, w którym skorzystasz z print baru i nadrukujesz t-shirt zgodnie z projektem Zeitgeist -  będącym cotygodniowym komentarzem marki do aktualnych wydarzeń w popkulturze. Także w sklepie Converse regularnie organizowane są spotkania i warsztaty renowacji trampek. Śledź nasz profil na Facebooku oraz Instagramie i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w Elektrowni Powiśle.

Check also other posts

From Friday to trading Sunday, awaiting the customers who visit Elektrownia Powiśle will be many interesting events...

Elektrownia Powiśle

Jun 25, 2020

This week at Elektrownia, as per usual, a lot is going to happen. See what we have prepared for you.

Elektrownia Powiśle

Jun 17, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 9, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 2, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 21, 2020

Elektrownia Powiśle May 19, 2020