Elektrownia Powiśle otwarta na piękno!

W Elektrowni Powiśle powstał pierwszy w Polsce, a znany ze światowych domów towarowych, koncept Beauty Hall. Na drugim piętrze odrestaurowanego budynku elektrowni,
na powierzchni 1 500 mkw. już od najbliższego piątku, 5 czerwca, w jednym miejscu dostępne będzie ponad 300 usług kosmetycznych.
Starannie wyselekcjonowane marki i wykwalifikowana kadra w połączeniu z szeroką ofertą skierowaną zarówno do pań, jak i panów, to propozycja dla tych, którzy dbając o swój wygląd cenią jakość i profesjonalizm.

W strefie piękna Beauty Hall na przestrzeni 1 500 mkw. zagościli najemcy z sektora beauty&wellness, którzy oferują łącznie ponad 300 różnorodnych usług. Wśród nich znajduje się m.in. stoisko kosmetyczne, nail bar, brow bar, salon fryzjerski, barber shop, a także wydzielona część, w której można skorzystać z zabiegów kosmetycznych, wykonywanych zarówno metodami tradycyjnymi, jak masaże czy depilacja oraz zabiegów z wykorzystaniem najnowszych technologii, np. endermologii, epilacji czy też krioterapii.

Oferta Beauty Hall jest skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą holistycznie zadbać o swoją urodę i pielęgnację. Wśród najemców strefy Beauty Hall znalazły się: Warszawska Izba Lordów (barber shop), Duda Hair Design (salon fryzjerski), Nail & Beauty Bar (salon pielęgnacji paznokci), Lycon (salon depilacji), Balance & Beauty by Marta Bem (salon łączący profesjonalną, zaawansowaną kosmetologię z sięgającą starożytności ajurwedą), Alba1913 (naturalne kosmetyki premium), klinika medycyny estetycznej Beauty Skin (zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń high-tech), DNA Clinic (krioterpaia i dobór kosmetyków na bazie DNA klienta) oraz Let’s Beauty (salon makijażu i pielęgnacji oka).

Dla tych, którzy będą chcieli dodatkowo zrelaksować się po zabiegach lub w oczekiwaniu na nie, dostępny będzie Juices&Bubbles Bar ze świeżo wyciskanymi sokami, owocowymi smoothies, a także „bąbelkami” i to w różnych odsłonach.

Strefa piękna Beauty Hall w Elektrowni Powiśle będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 20:00 oraz we wszystkie niedziele od godz. 10:00 do godz. 19:00. Lokal Alba1913 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 20:00, z wyłączeniem niedziel. Rezerwacji wybranych usług można dokonać bezpośrednio na stronie www.elektrowniapowisle.com lub poprzez aplikację Booksy.

Check also other posts

From Friday to trading Sunday, awaiting the customers who visit Elektrownia Powiśle will be many interesting events...

Elektrownia Powiśle

Jun 25, 2020

This week at Elektrownia, as per usual, a lot is going to happen. See what we have prepared for you.

Elektrownia Powiśle

Jun 17, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 9, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 2, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 21, 2020

Elektrownia Powiśle May 19, 2020