Luty w Elektrowni Powiśle!

Cieszymy się, że znowu możemy się spotkać w Elektrowni!

CAŁY LUTY

🏻 CZŁOWIEK I ŚRODOWISKO

  • Wystawa prezentuje obrazy Jacka Poręby. piąta edycja kalendarza studia ATM, w tym roku jego motywem przewodnim jest „Człowiek i środowisko” - jak działania ludzi wpływają na przyrodę. Na każdym zdjęciu widzimy różnych polskich aktorów prezentujących kwestie środowiskowe. 

SOBOTA & NIEDZIELA // 20-21.02

🏻 DNI DOBREJ KSIĄZKI

  • Wśród wystawców znajdą się wydawnictwa współpracujące zarówno z autorami polskimi, jak i zagranicznymi. W tym małe wydawnictwa rodzinne, których nie można kupić w dużych księgarniach. Na stronie znajdziesz książki wspomagające rozwój i edukację, bajki, beletrystykę, albumy, komiksy i wiele więcej. 

 

SOBOTA & NIEDZIELA // 27-28.02

🏻 WZORY

  • Pierwsza edycja WZORÓW w Elektrowni. WZORY to największe Warszawskie Targi Designu, które odbywają się w Warszawie od 6 lat. WZORY to targi, na których młodzi projektanci i nowocześni rzemieślnicy mają szansę zaprezentować swoje produkty. Odwiedzający targi mogą kupić rzeczy wyjątkowe, często ręcznie robione eko i fair trade, często niedostępne w galeriach i sklepach stacjonarnych. Młodzi projektanci mogą skonfrontować swoje pomysły i produkty z rynkiem, a klienci mogą nabyć unikatowe przedmioty. 

Check also other posts

Check out activities that we have prepared for you in March at Elektrownia Powiśle!

Elektrownia Powiśle

Feb 24, 2021

Warsaw's design fair for the first time at Elektrownia Powiśle!

Elektrownia Powiśle

Feb 24, 2021

Elektrownia Powiśle Feb 22, 2021

Elektrownia Powiśle Feb 17, 2021

Elektrownia Powiśle Feb 15, 2021

Elektrownia Powiśle Feb 5, 2021

Elektrownia Powiśle Jan 31, 2021