Nowe sklepy w Elektrowni Powiśle!

Już niedługo, wszyscy miłośnicy zakupów znajdą w Elektrowni Powiśle nowe marki:

  • Wariackie Papiery – 29 maja

Sklep Wariackie Papiery powstał z zamiłowania do rzeczy ładnych, a zarazem użytecznych. Bogaty asortyment zadowoli nawet wymagających klientów.

  • B Sides/Millo Baby – 1 czerwca

Jakość, odpowiedzialność, troska i rzemiosło splatają się w znanych i cenionych produktach marek B Sides (ubrania i akcesoria dla dorosłych ze szlachetnych wełen) oraz Mille Baby (dzianiny dla niemowląt). W unikalnych przestrzeniach tych sklepów klienci mogą się wiele dowiedzieć o alpakach i wełnie merino. Będzie można dotknąć wełny i zobaczyć, jak włókna, z których robione są ubrania wyglądają na różnych etapach produkcji. Zapraszamy do wełnianego świata!

  • Balagan – 1 czerwca

Balagan to wygodne buty i funkcjonalne dodatki. Dzięki wykorzystaniu naturalnych produktów najwyższej jakości oraz oryginalnym projektom, Balagan łączy ze sobą prostą polską elegancję i uniwersalny izraelski styl miejski.

  • Gentiluomo Milano – 3 czerwca

Gentiluomo Milano to manufaktura z ponad 30-letnią tradycją, wykonująca ręcznie buty męskie. Są to buty dla mężczyzn ceniących elegancję, jakość i unikatowość, dla których moda to styl życia, sposób wyrażenia siebie, a Gentiluomo jest dopełnieniem ich stylu. W ofercie sklepu znajdują się buty, które powinien mieć każdy mężczyzna, począwszy od klasyki aż po buty casualowe.

  • Boska – 3 czerwca

Założycielka marki BOSKA projektowała biżuterię na wybiegi, jako uzupełnienie swoich kolekcji oraz kolekcji innych marek, a także dla swoich wyjątkowych Klientek. Wśród autorskiej biżuterii marki BOSKA można znaleźć charakterystyczne i dopracowane w każdym detalu długie naszyjniki, bransoletki czy kolczyki. BOSKA to biżuteria tworzona z pasją, która powstała z miłości do ludzi, mody i przestrzeni w której żyją. Autorka tworzy bardzo krótkie serie, niejednokrotnie unikaty, tylko w jednym egzemplarzu, które w połączeniu z jej otwartością i wyjątkową osobowością sprawiają, że Klientki zakochują się w BOSKIEJ bezpowrotnie!

  • Marc O'Polo Denim – 5 czerwca

Marc O'Polo Denim to linia casualowej odzieży dla kobiet i mężczyzn, wyróżniająca się ponadczasowym designem i świetną jakością. Ujmująca prostota i stonowana kolorystyka marki powodują, że każdy poczuje się w komfortowo w tych ubraniach.

  • Elementy – 6 czerwca

Elementy to marka, która tworzy modę w nowy, zrównoważony sposób. Stawia na klasyczne, ponadczasowe modele w nowoczesnej odsłonie. Ubrania uszyte są tylko z dobrych jakościowo materiałów, zawsze lokalnie. Sklep Elementy to przestrzeń, w której znajdziesz marki o podobnych wartościach. Marka jest transparentna, więc dzieli się informacjami o kosztach produkcji.

  • NANOWO – 10 czerwca

Jak mieć jabłko i zjeść jabłko? NANOWO. Oto pierwszy w Polsce butik z najlepszą selekcją odnowionego fabrycznie sprzętu Apple. Zawodowo i uczciwie przywracamy najpopularniejsze modele do stanu prosto z taśmy produkcyjnej, dokładamy najlepsze certyfikaty i najdłuższą gwarancję - a pakujemy tak, że sam Steve by się nie poznał. Mało? To wszystko sprzedajemy Ci nawet do 40% taniej. Można? Można, a nawet trzeba. Do zobaczenia!  

Check also other posts

From Friday to trading Sunday, awaiting the customers who visit Elektrownia Powiśle will be many interesting events...

Elektrownia Powiśle

Jun 25, 2020

This week at Elektrownia, as per usual, a lot is going to happen. See what we have prepared for you.

Elektrownia Powiśle

Jun 17, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 9, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 2, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 21, 2020

Elektrownia Powiśle May 19, 2020