Weekend w Elektrowni Powiśle

Ostatni czerwcowy weekend w Elektrowni Powiśle będzie doskonałą okazją, by spędzić czas na zakupach połączonych z kulturalną rozrywką pod chmurką. Od piątku do niedzieli handlowej na klientów, którzy odwiedzą Elektrownię Powiśle, czekają ciekawe wydarzenia, jak Kino Letnie z Millennium Docs Against Gravity, zajęcia Yoga Relax Beat, Teatr na Leżakach czy ekotarg Plonoteka. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.


Zaczynamy wakacje. W tym roku nieco wyjątkowe i inne od poprzednich, ale z pewnością jak zawsze długo wyczekiwane. Dla tych wszystkich, którzy mają ochotę rozpocząć wakacyjny sezon od przyjemności – zakupów, dobrego jedzenia czy odrobiny rozrywki, mamy dobrą wiadomość – w Elektrowni Powiśle można zrealizować wszystkie te plany i to w jednym miejscu.


MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI Z YOGA BEAT STUDIO

Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca godz. 11:00, wspólnie z Yoga Beat Studio zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Jogi w Elektrowni Powiśle. Dołącz do nas i weź udział w bezpłatnych zajęciach Yoga Relax Beat, które wyróżniają się powolnym tempem i precyzyjnym ruchem. Podczas tej sesji rozciągniesz i delikatnie rozruszasz ciało, wykonując łagodne, płynne przejścia pomiędzy pozycjami. A na koniec, zrelaksujesz się oraz uspokoisz myśli, podczas medytacji.


TEATR NA LEŻAKACH® 

Już w niedzielę, 28 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy do Elektrowni Powiśle na inaugurację cyklu TEATR NA LEŻAKACH®, czyli autorskiego projektu Teatr Pijana Sypialnia. Wspólnie obejrzymy spektakl "Wodewil Warszawski". Teatr, leżaki i lato - czy można chcieć więcej?

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 70 MINUT


KINO LETNIE Z MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY

Elektrownia Powiśle wraz z Millennium Docs Against Gravity zapraszają na wyjątkowe kino letnie na Powiślu! Przez najbliższe kilka miesięcy w każdy wtorek i sobotę spotykamy się o godz. 19:30 w Elektrowni. Już w tą sobotę, 27.06, obejrzymy w Elektrowni „Symfonia fabryki Ursus”.


Letnie przeceny w sklepach

Letnie promocje w sklepach w Elektrowni Powiśle już trwają. Znajdziesz u nas przeceny aż do -70% w wybranych markach. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. Sprawdź pełną ofertę na naszej stronie www.


Specjalna oferta w barze Kandela

Piątek od 16:00 do 20:00 Old Fashioned Cocktail 2 w cenie 1

Sobota od 16:00 do 20:00 Belvedere Cocktails 2 w cenie 1


Specjalna oferta w barze Centrala

Piątek/Sobota/Niedziela od 16:00 do 20:00 Mixers Drinks 2 w cenie 1

 


EKO TARG Plonoteka:  

W każdy piątek oraz sobotę̨ zapraszamy także na ekologiczne zakupy! Na Eko Targu znajdziecie 100% certyfikowane produkty prosto od lokalnych rolników!

Piątek od 11:00 do 19:00
Sobota od 9:00 do 15:00

Check also other posts

From Friday to trading Sunday, awaiting the customers who visit Elektrownia Powiśle will be many interesting events...

Elektrownia Powiśle

Jun 25, 2020

This week at Elektrownia, as per usual, a lot is going to happen. See what we have prepared for you.

Elektrownia Powiśle

Jun 17, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 9, 2020

Elektrownia Powiśle Jun 2, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 28, 2020

Elektrownia Powiśle May 21, 2020

Elektrownia Powiśle May 19, 2020